Studniówka

Bal maturalny

Polska opiera się na wielu tradycjach. Jedną z nich jest bal maturalny który potoczenie nazywamy studniówką. Dla wielu młodych osób jest to moment w którym mogą ostatni raz poczuć się młodzi bowiem egzamin dojrzałości będzie ich wejściem w dorosłe życie. Kiedyś bale maturalne organizowano w szkołach. Dziś to się zmieniło. Impreza powinna być elegancka i podkreślać znaczenie tego co się zbliża.

Panowie w garniturach panie w eleganckich sukniach. Wspólny taniec który otwiera bal. Tak dziś wygląda studniówka. Impreza o takim charakterze musiała wyjść z sali gimnastycznej. Dlatego co roku szkoły szukają ciekawych i eleganckich miejsc w których można by zorganizować tego typu uroczystość. Sale bankietowe stały się naturalnym wyborem.

Centrum Bankietowe Niagara zaprasza wszystkich uczniów szkół średnich na wspaniały bal maturalny. Nasz ośrodek posiada sale która pomieści na parkiecie do 120 osób. Nasza obsługa pomoże w przygotowaniu i udekorowaniu sali. Podczas zabawy nasza kuchnia zaserwuje dwa ciepłe posiłki. Dla wszystkich gości będzie dostępny stół z zimnymi przekąskami, owocami i słodkościami.

Znak rozpoznawczy dla balów maturalnych organizowanych w naszym ośrodku to przede wszystkim jakość i dobry smak który doskonale wygląda na pamiątkowych filmach. Wszystkie szkoły zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.